RSGU1-21-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-21-15
GUMMIKLAMMER 1-21-15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
21 mm