Klamma 16mm RLGU1-16-12
Artikelnummer:
RLGU1-16-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
15.9 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164555
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Intrastat artikelkod
Klamma 16mm RLGU1-16-12