RSGU1-70-25
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-70-25
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
70 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
25 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
224782
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Produktkatalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1