Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
25.4 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12 mm
Pakke str.
100 st
Stregkode
295442
Brutto vægt
0,02 Kg
Netto vægt
0,02 Kg
Oprindelsesland
swe
Intrastat varekode
Klamma 25mm RLGU1-25-12