RLGU1-35-12
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-35-12
Gummiklämma Light 1-35-12 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
35 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
100 st
Barcode
164574
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult