RSGU1-70-25
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-70-25
Rubber lined p-clip 7.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
70 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Package size
25 st
Barcode
224782
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Product catalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1