RSGU1-24-25
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-24-25
GUMMIKLAMMER 1-24-25
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norma
Diameter Bolt hole
10,0 mm
Diameter inner
25 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
25 mm
Package size
Barcode
333323
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
GUMMIKLAMMER 1-24-25
Data sheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1