RSGU1-8-12-W4
Förpackningsstorlek:
500 st
Minsta beställningskvantitet:
500 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-8-12-W4
GUMMIKLAMMER 1-8-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
8 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Width
12 mm
Package size
Barcode
358685
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-8-12
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1