RSGU1-20-15-W4
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-20-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-20-15
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
20 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
15 mm
Package size
Barcode
361231
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-20-15
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1