RSGU1-14-15-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-14-15-W4
Gummiklammer, 14mm, B=15, För M6, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
14 mm