RSGU1-35-12
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-35-12
Gummiklammer, 35mm, B=12, För M5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
35 mm