RSGU1-34-15-W4
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-34-15-W4
Gummiklammer, 34mm, B=15, För M6, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
34 mm
Materialkvalitet
1.4031 / AISI420
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
361246
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
GUMMIKLAMMER 1-34-15
Artikel datablad
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-48-15
50 st
Min. order quantity is:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Partnumber:
RSGU1-28-25
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
1 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1