RSGU1-13-15-W4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-13-15-W4
Gummiklammer, 13mm, B=15, För M6, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
13 mm