RSGU1-70-25
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-70-25
Rubber lined p-clip 7.0 mm Band width: 25mm for M10 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
70 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
224782
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult