RSGU1-18-12-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-18-12-W4
Gummiklammer, 18mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
5,0 mm
Diameter inner
18 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Width
12 mm
Pakke str.
Stregkode
199416
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
GUMMIKLAMMER 1-18-12
Artikel datablad
Andre kigger på
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Varenummer:
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Varenummer:
RSGU1-70-25
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult