RSGU1-14-20
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-14-20
GUMMIKLAMMER 1-14-20
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
14 mm
Materiale
Stål
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zink coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Package size
50 st
Barcode
230292
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1