RSGU1-20-12-W4
Pakke str.:
200 st
Min. bestillingsenhed er:
200 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-20-12-W4
Gummiklammer, 20mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
20 mm