RSGU1-16-15
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-16-15
GUMMIKLAMMER 1-16-15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
16 mm