RSGU1-23-20-W4
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
50 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-23-20-W4
Gummiklammer, 23mm, B=20, För M8, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
23 mm