RSGU1-8-12
Förpackningsstorlek:
500 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-8-12
Gummiklammer, 8mm, B=12, För M5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
8 mm