RSGU1-8-12-W4
Package size:
500 st
Min. order quantity is:
500 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-8-12-W4
Gummiklammer, 8mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
5,0 mm
Diameter indvendig
8 mm