RSGU1-5-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-5-15
GUMMIKLAMMER 1-5-16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
5 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
15 mm