Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Varenummer:
RLGU1-25-12
Pakke str.:
200 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
25.4 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164564
Bruttovikt
0,02 Kg
Nettovikt
0,02 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Klamma 25mm RLGU1-25-12