RSGU1-8-15
Förpackningsstorlek:
250 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-8-15
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
8 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
15 mm
Package size
250 st
Barcode
224784
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information