Klamma 8mm RLGU1-8-12
Klamma 8mm RLGU1-8-12
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
7.9 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
295436
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Intrastat artikelkod
Klamma 8mm RLGU1-8-12