RSGU1-23-15-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-23-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-23-15
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
23 mm