RSGU1-23-20-W4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
50 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-23-20-W4
Gummiklammer 1-23-20 W4
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
23 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
20 mm
Package size
Barcode
199421
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Gummiklammer 1-23-20 W4
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1