RSGU1-14-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-14-20
Rubber lined p-clip 14.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
14 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
230292
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation