Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
…
Read more
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
25.4 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Package size
100 st
Barcode
295442
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1