Klamma 16mm RLGU1-16-12
…
Læs mere
Varenummer:
RLGU1-16-12
Pakke str.:
200 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-16-12
308
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
15.9 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12 mm
Package size
200 st
Barcode
164555
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Product information
Klamma 16mm RLGU1-16-12
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1