RSGU1-36-20-W4
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-36-20-W4
GUMMIKLAMMER 1-36-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
36 mm