RLGU1-14-12
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-14-12
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
14 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12.7 mm