RLGU1-24-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-24-12
Gummiklämma Light 1-24-12 För M6 bult
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
24 mm