RLGU1-36-12
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-36-12
Gummiklämma Light 1-36-12 För M6 bult
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
36 mm