RSGU1-10-20
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-20
Gummiklammer, 10mm, B=20, För M8, W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
10 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
316663
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Produktkatalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1