RSGU1-18-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-18-20
GUMMIKLAMMER 1-18-20
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
18 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
224762
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Ø18mm kiinn. Ø8,4mm Leveys 20mm