RSGU1-11-12
Package size:
500 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-11-12
Gummiklammer, 11mm, B=12, För M5, W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
11 mm