RLGU1-26-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-26-12
Gummiklämma Light 25,4-27 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
26 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
Barcode
164565
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult