NK06RN14
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
NK06RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter banjo
14 mm
Diameter slange indvendig
7,5 mm
Vinkel
0 °
Package size
10 st
Barcode
203380
Gross weight
0,025 Kg
Net weight
0,025 Kg
Country of origin
deu
Product information