NK06DK06M14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
NK06DK06M14
Slangnippel Lågtryck Rak För inv G1/4 o M14/SL8 mm
Tillbehör (2)
Mutter Lågtrycksnippel Inv-M14x1.5, NV17mm
Artikelnummer:
UM06M14
Mutter Lågtrycksnippel Inv-G1/4'', NV 17mm
Artikelnummer:
UM06R06
Specifikationer
Dimensioner och frakt
DN
6 mm
Diameter slang inv.
7.5 mm
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
203364
Bruttovikt
0,009 Kg
Nettovikt
0,009 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Slangnippel Lågtryck Rak För inv G1/4 o M14/SL7,5 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Presskoppling Clips Inv-3/8''-24 IR CVX AN3 Ø1/8'' Konvex
Banjo 10mm 35grader
Banjo 10mm 35grader