NK04RN10
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
NK04RN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel 10mm / SL 6 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter banjo
10 mm
Diameter slang inv.
5,5 mm
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
202152
Bruttovikt
0,32 Kg
Nettovikt
0,32 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation