NK08HY160117
Package size:
50 st
Chosen variant:
NK08HY160117
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=16 L=20 d2=11,3
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
16 mm
Längd
20 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
50 st
Barcode
203632
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 16,0 mm