NK06HY13592
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
NK06HY13592
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=13,5 L=20 d2=9,3
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
13.5 mm
Längd
20 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
50 st
Stregkode
202154
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 13,5 mm