NK10HY180134
Package size:
20 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK10HY180134
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=18 L=21 d2=13,4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
18 mm
Längd
21 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
20 st
Streckkod
203409
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 18,0 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.