150-12L-04
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
150-12L-04
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Specifications
Dimensions and shipping
Banjostl.
1/4 BSP
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
HEX
22 mm
L
43,5 mm
Modell kod
ODO 1/4" x 12L
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Räjähdyspaine
1000 Bar
Serie
L
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
13,3 mm
ØV
12 mm
Package size
Barcode
197863
Gross weight
Kg
Net weight
0,07 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
Banjo fitting MM x DIN - L-series - R1
Partnumber:
150-12L-04
Min. order quantity is:
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Partnumber:
BR-61953103
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
10 st
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
10 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm