NK04HY12573
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK04HY12573
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=12,5 L=18 d2=7,3
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
12.5 mm
Längd
18 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
50 st
Barcode
297842
Gross weight
0,003 Kg
Net weight
0,003 Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 12,5 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.