NK08RN14
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
NK08RN14
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter banjo
14 mm
Diameter slang inv.
9 mm
Vinkel
0 °
Pakke str.
10 st
Stregkode
202156
Brutto vægt
0,027 Kg
Netto vægt
0,027 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm