150-12L-06
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
150-12L-06
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
Specifications
Dimensions and shipping
Banjostl.
3/8 BSP
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
HEX
22 mm
L
38,5 mm
Modell kod
ODO 3/8" x 12L
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Räjähdyspaine
1000 Bar
Serie
L
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
ØC
17 mm
ØV
12 mm