NK08HY155117
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
NK08HY155117
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=15,5 L=20 d2=11,3
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
15.5 mm
Längd
20 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
203631
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 15,5 mm