313M10X1
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
313M10X1
Banjobult M10x1, L=25 C=19
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
10 mm
Gänga utv. metrisk
M10x1
Längd utan huvud
19 mm
Standard DIN
DIN 7643-3
Tillverkningsmaterial
Stål
Totallängd
25 mm
Ytskiktbehandling
El-forzinkad
Pakke str.
10 st
Stregkode
202112
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Banjobult M10x1, L=25 C=19
Artikel datablad
Andre kigger på
M10x1 UR 90 CONV
M10x1 UR 90 CONV
Varenummer:
BR-61953103
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 1/4''
Varenummer:
150-12L-04
Min. bestillingsenhed er:
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak16mm / SL 10mm
NK08RN16
5 st
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M16x1,5 / SL 9,5mm
NK08DKM1690
Presskoppling 45° UNF Inv-3/8''-24 IR AN3 Ø1/8''
BR-61170303
Banjobult M8x1, L=22 C=17
Banjobult M8x1, L=22 C=17
313M8X1
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 12 mm /SL 12 mm
NK10BE12
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 8mm/SL4mm
NK02DRN08
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Presskoppling MM Inv-M12x1.5 IR sfärisk AN4 Ø1/8''
Slangnippel Lågtryck Rak Utv M12x1,5. 6L / SL 6 mm
NK04CEM126
3/8-24UF CONV
3/8-24UF CONV
INV 1/8 RAK BSP
INV 1/8 RAK BSP
M10x1 ir conv.
M10x1 ir conv.
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
Lödadapter Banjo Ø6, Ring 10mm
BLL06DIN7642
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M22x1.5 / SL 12,5 mm
NK13ENM22
Slangnippel Lågtryck 90B Inv M12x1,5 / SL 6mm
NK04DKM1290
Banjobult M6x1, L=21 C=17
Banjobult M6x1, L=21 C=17
313M6X1
Slangnippel Lågtryck Rak Nippel rak utv.G 3/8 / SL 8 mm
NK06EN10
Slangnippel Lågtryck Rak UG3/4 SL3/4
NK20EN20
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
Banjobult M12x1,25, L=30, C=24
313M12X1.25
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm /SL 10mm
NK08RN14
T-Nippel 8mm, Stål
T-Nippel 8mm, Stål
TS-08-ST
Adapter Banjo, Utv-M12L, Banjo för G 3/8''
150-12L-06
Slangnippel Lågtryck Banjonippel rak 14mm / SL 8 mm
NK06RN14
Banjobult M12x1
Banjobult M12x1
BR-99204M121
Banjobult M12x1.5, L=30 C=24
Banjobult M12x1.5, L=30 C=24
313M12X15
Banjo 10mm 35grader
Banjo 10mm 35grader